14. 10. 2000 - Závěrečná vyjížďka 

1. Motoklubu Mohelnice

Na sobotu 14.10.2000 byla 1.Motoklubem Mohelnice vyhlášena Závěrečná vyjížďka sezóny 2000, což je akce především pro členy motoklubu ale vítán byl každý, kdo měl zájem. A protože počasí vyšlo nad očekávání (okolo 20°C a slunečno) účast byla vysoká - celé akce se zúčastnilo okolo 50 motorkářů. Kdo nemohl nebo se mu nechtělo, mlátil se určitě helmou do hlavy, protože tak krásnej den nebývá v toto období zvykem a místo slunce většinou prší nebo i sněží.

Trasa byla takováhle:

 

a kdo to v téhle lokalitě zná, ví že se jedná o cesty 1.třídy ve velmi slušném stavu a rovných partií je pomálu. Všichni si vychutnávali jízdu podzimní krajinou a mířili serpentinami na Suchý Vrch, kde byla první zastávka. Většina využila jasného počasí a vyrazila na cca 300 m vzdálenou skálu - vyhlídkový bod. Rozhledna byla zavřená.

Pak se vyrazilo do Jablonného na oběd a na přehradu Pastviny, na které zrovna probíhají opravy a je poprvé po 50 letech vypuštěná. Nezvyklý byl pohled na obnaženou zeď přehrady a skalnaté údolí přehrady ...

příležitost pro společné foto...zleva Michal Doohan Skácel (RF900R) s přítelkyní, Pavel Had Kukrle (VFR750F) s manželkou a kamošem.

Následovalo seřazení a mazalo se směrem na klášter v Červené Vodě, kde byla domluvena prohlídka..

Nejsmutnější pravidelnou částí závěrečné vyjížďky je návštěva místa nehody našeho kamaráda Jana Šebesty, který už dál nedojel...

A tak jsme to uzavřeli. Určitě každý ještě svůj bike vytáhne, když to počasí dovolí, ale na oficiální akci se sejdeme zas až v dubnu 2001.

Mecan


Popřípadě mrkněte na stránky Jo Dik:

http://jodik.spsemoh.cz/zv2000/index.htm